Rázové utahováky

Elektrické rázové utahováky NAREX jsou synonymem pro náročná nasazení v mnoha oblastech např. kovodělného a těžkého průmyslu, při opravách a údržbě těžké stavební techniky, v automobilové a železniční dopravě nebo při montážích kovových konstrukcí a dálkových vedení. Díky svému jedinečnému výkonu jsou ideálními pomocníky pro povolování a utahování vysokopevnostních metrických šroubových spojů.

Jako jedny z mála na trhu jsou rázové utahováky NAREX konstruovány do tzv. pistolového tvaru s hlavním držadlem na motorové skříni. Prodloužený tvar nabízí hlubší pracovní dosah, rozložení hmotnosti na obě paže, jistější obouruční držení a tím větší kontrolu nad strojem.

Robustní, avšak relativně jednoduchá konstrukce bicího mechanismu utahováků je schopna vyvinout vysoké dotahovací momenty. Bicí mechanismus stroje mění pod zatížením sílu motoru na rovnoměrné otáčivé údery a umožňuje tak účinněji dotahovat nebo povolovat dokonce i zašlé a zrezivělé šroubové spoje. Třebaže mají větší hmotnost, práce s nimi není tolik náročná, jak by se na první dojem zdálo. Na rozdíl od nejvýkonnějších vrtaček a šroubováků rázové utahováky totiž nezatěžují paže ani pozornost obsluhy jevem tzv. zpětného rázu.

zobrazit více

Rozdělení této skupiny:

Produkty v této kategorii:

ESR 20-5 (SYS)

Obj. č.: 65404679

Rázový utahovák pro montáže a údržbu | Jmenovitý příkon: 450 W | Údery při zatížení: 2 300 /min | Max. dotahovací moment: 280 Nm | Upínání: 1/2"  | Rozsah použití: M10–M20 

ESR 30

Obj. č.: 635516

Silný rázový utahovák pro nejtěžší nasazení | Jmenovitý příkon: 800 W | Údery při zatížení: 1 420 /min | Max. dotahovací moment: 850 Nm | Upínání: 3/4"  | Rozsah použití: M14–M30 

Vážení zákazníci,

 

na trhu se v poslední době objevují prodejci, kteří pod značkou NAREX nabízejí výrobky v neúplném rozsahu a pochybné kvalitě, čímž poškozují vaše práva.

Ve snaze ochránit vás před těmito nepoctivci upozorňujeme, že výrobky značky NAREX distribuujeme výhradně prostřednictvím smluvních prodejců. Společnost Narex s.r.o. neprovozuje žádný elektronický obchod (e-shop), ani žádnou kamennou prodejnu (značkovou prodejnu).

Smluvní prodejci jsou vám kromě samotného prodeje zboží povinni poskytnout následující služby:

  1. Bezplatné vyřízení záruční opravy na výrobky zakoupené v síti smluvních prodejců. Seznam smluvních prodejních míst je dostupný na www.narex.cz. Zboží zakoupeného u nesmluvního prodejce lze reklamovat pouze u tohoto prodejce a to se všemi souvisejícími náklady.
  2. Zaručí, že se nejedná o plagiáty (napodobeniny) našich výrobků, ani o tzv. šedý dovoz.
  3. Originální náhradní díly jsou garantovány výhradně u autorizovaných servisních míst a pouze s nimi také spolupracuje společnost Narex s.r.o. na řešení případných reklamací uplatňovaných zákazníkem. Seznam servisních míst je dostupný na www.narex.cz.
  4. Prezentace zboží na prodejně, která Vám dává možnost obeznámit se se strojem před samotnou koupí.
  5. Odborně vyškolený personál, který Vás seznámí s použitím, funkcemi a doporučenou údržbou zvoleného stroje.
  6. Společnost Narex s.r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného či prodávaného výrobku nesoucího značku NAREX. Pokud Vám prodejce uvedené služby odpírá či není schopen zajistit, informujte nás prosím na adrese narex@narex.cz.

Váš tým NAREX